
Осмос Ecosoft Standard з помпою 5-50P MO550PECOSTD + Модулі для заміни через 6 та 12 місяців
12 700 ₴
9 933 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 123-43-22
Щоб Осмос працював, вода на мембрану мусить йти під тиском. При слабкому тиску - вода через мембрану не може пройти і вся зливається в каналізацію. Даний фільтр "зворотній осмос, що підійде для водопровідних мереж з недостатнім напором води. У помпі є мікроконтролер і 2 датчики тиску і, якщо тиск перед мембраною нижчий за необхідний, насос входить у роботу. При досягненні необхідного напору помпа тимчасово вимикається. Очищена вода не потребує кип'ятіння и повністю безпечна.
Під час очищення Вода послідовно проходить 5 етапів:
1. Попередне очищення води від механічних домішок. Проходячи через картридж з пористого поліпропилена, вода очищається від частинок мулу, піску, іржавості.
2. Очищення води від органічних домішок, а також хлорів. Всередині картриджа Гранульоване активоване вугілля.
3. Фінішне очищення води поліпропиленний картриджем перед мембраною зворотного осмосу.
4. Головний етап: вода після попередньої очищення, потрапляє на мембрану, яка надійно утримує 99,8% забруднень.
Корпус мембрани має вхід і два виходу: один для очищенної вода, а другий — для забрудненної води. Мембрана очищує воду на молекулярному рівні, пропускаючи через свої пори тільки молекули води і розчиненного кисню.

5. Фільтр дає воду легкий, трохи солодкий присмак.
Періодичність заміни картриджів
· 3 нижніх картриджа попереднього очищення води — Кожні 3-6 місяців (в залежності від моделі картриджів)
· мембрана зворотного осмосу — Строк служби може бути 1-2-3 роки і залежить від регулярності заміни картриджів, від якості вхідної води, від об'єму очищеної води і т д. Заміна мембрани доцільна, коли вона перестає пропускати воду.
· постфільтр — кожні 6 місяців
Всі картриджі стандартного розміру (10 дюймів) і є в майбутньому взаємозамінними з картриджами інших торгових марок і виробників.
Комплектація Ecosoft Standard MO550PECOSTD:
1. Корпус осмосу с кріпленням.
2. Помпа.
3. Набір картриджів попередньої очистки (3 картр).
4. Мембрана зворотного осмосу Ecosoft.
5. Вугільний постфільтр.
6. Накопичувальний бак (розмір 12 л., корисний 7 л.)
7. Хромований кран для подачі води.
8. Комплект трубок і фітингів.
9. Ключі для заміни мембрани і картртджів.
10. Інструкція для користувача.
+ Подарунок
1. Покращений Комплект картриджів попереднього очищення CHV3ECO : 2 комплекти
2. Постфільтр: 2 шт.
3. Мембрана 50 gpd : 1 шт.
Вода після фільтрування:
- Ідеально підходить для пиття и не потребує кип'ятіння
- підходить. для приготування страв і напоїв, захищаючи чайник, пароварку, каструлі від накипі
- Повністю Безпечна для малих дітей.
- підходить для використання в утюгах, зволожувачах повітря і інш. побутових приладах - захищаючи їх від поломок, пов'язаних з жорсткою водою

* Виробник: ECOSOFT (г. Ірпень, Україна)
- - -
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Для питної води |
| Число ступенів очищення | 5 |
| Швидкість фільтрації | 0.13 літр/хв |
| Призначення очищення | Знезалізнювання, Зм'якшення, Очищення від вільного хлору |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Помпа для підвищення тиску | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 455 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Висота накопичувальної ємності | 350 мм |
| Ширина накопичувальної ємності | 260 мм |
| Приєднувальний розмір | 1 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Накопичувальна місткість | Так |
- Ціна: 9 933 ₴









