
CHVCB4510ECO Картридж зі спресованого активованого вугілля Ecosoft CTO10 4,5"х10"
1 327 ₴
965 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (96) 123-43-22
Картридж видаляє з води хлор та хлорорганічні сполуки, зменшує концентрацію важких та кольорових металів, а також фенолу, нафтопродуктів та пестицидів. Коригує колір та запах води. Завдяки своїй спресованій структурі, затримує механічні домішки розміром до 10 мкм.
Ресурс по хлору — 25 000 літрів. Заміна 1 раз на 3-6 місяців
Картридж встановлюється у колбу типу BB10.
Характеристики картриджа зі спресованого вугілля Ecosoft 4,5"х10"
| Параметр | Значення |
|
Повна висота, мм |
250±2,0 |
|
Максимальний зовнішній діаметр, мм |
115±1,0 |
|
Максимальний ресурс, л |
25 000 |
|
Робоча температура води, °С |
+3…+43 |
|
Рекомендована швидкість фільтрування, л/хв |
5 |
|
Номінальний рейтинг фільтрування, мкм |
10 |
|
Термін експлуатації не більше, місяців |
6 |
- - -
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 115 мм |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Рейтинг фільтрації | 10 мкм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х10" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дбайлива температура води, °С | +3…+43 |
| Рекомендована швидкість фільтрування, л/хв | 5 |
| Термін експлуатації не більше, місяців | 6 |
| Максимальний ресурс, л | 25 000 |
- Ціна: 965 ₴


