
CPN452020ECO Картридж з поліпропіленової нитки 20ВВ Ecosoft 4,5"x20" 20 мкм
894 ₴
712 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (96) 123-43-22
Ресурс до 80 000 літрів (Заміна — кожні 3-6 місяців). Очищає воду від механічних домішок — пісок, мул, іржа. Виготолений з міцної поліпропіленової нитки, яка намотується на тверде осердя з поліпропілену. Картридж встановлюється у колбу типу ВВ20. Під час фільтрування нитка затримує часточки механічних домішок, а чиста вода подається користувачу. Підходить для очищення лише холодної води.

Характеристики картриджа з поліпропіленової нитки Ecosoft 4,5"х20"
| Параметр | Значення |
|
Тип картриджа |
для механічних фільтрів |
|
Матеріал |
міцна поліпропіленова нитка |
|
Типорозмір |
4,5" × 20" |
|
Рейтинг фільтрування, мкм |
20 |
|
Температура води, °C |
+3...+60 |
|
Висота, мм |
514±2,0 |
|
Зовнішній діаметр, мм |
112±2,0 |
|
Рекомендована швидкість фільтрування, л/хв |
30 |
- - -
Фільтри та картриджі ТМ Ecosoft (Україна, Ірпінь), представлені у нашому інтернет магазині закуповуються у виробника напряму за цінами дилерського прайсу і є 100% оригінальними
Свіжі дати виробництва.
- - -
Оформляючи замовлення з доставкою поштовими службами, Ви можете скористатись способом оплати "ПРОМ ОПЛАТА" («Безпечна угода»): оплата зберігається у посередника «Prom» до повного виконання замовлення, інакше гарантовано повертається платнику.
- - -
- - -
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Висота | 514 мм |
| Діаметр | 112 мм |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х20" |
| Стан | Новий |
| Рейтинг фільтрації | 20 мкм |
| Матеріал | Поліпропілен |
- Ціна: 712 ₴



