Фільтр-глечик для очищення води Ecosoft NEMO - це компактне та просте рішення для очищення води у квартирі. Глечик не вимагає підключення та складного обслуговування. Ви просто наливаєте чисту воду в склянку і знову наповнюєте фільтр для очищення наступної порції. Місце для фільтра-глечика знайдеться навіть на компактній кухні.


- Матеріал: BPA-free пластик
- Об'єм: 7 склянок (1,8 л) чистої води
- Розміри: 21 х 28 х 16 см
- Вирішує проблему: неприємний запах хлору та залізистий присмак у воді, мутність води, утворення накипу

Фільтр-глечик NEMO складається с корпусу, лійки з ложементом для змінного картриджа та кришки. Вода з-під крана наливається у лійку, проходить через картридж, наповнюючи кувшин очищеною питною водою.
Картридж очищає воду від дрібних забруднень, які попадають з труб, прибирає запах хлору, покращує смак, колір та запах.
Картридж для фільтра-глечика ECOSOFT забезпечує комплексне очищення води: Сітка затримує забруднення, що потрапляють із водопровідних труб Активоване вугілля очищає воду від хлору та хлорорганіки, покращуючи смак води. Додавання бактерицидного компонента видаляє бактерії та віруси. Іонообмінна смола знижує пом'якшує воду Спеціальний компонент видаляє залізо та марганець. В результаті нормалізується колір води.
Виробник: Ecosoft, Україна, м. Ірпінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Тип фільтра | глечик |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Глибина | 16 мм |
- Ціна: 369 ₴








