
Помпа Ecosoft P’URE для фільтрів зворотного осмосу (арт. KPOMPROECO)
5 100 ₴
4 488 ₴
- Готово до відправки
- Код: KPOMPROECO
- +380 (96) 123-43-22
Помпа використовується для домашніх фільтрів зворотного осмосу Ecosoft P ' URE. Рекомендуємо підключити помпу, якщо тиск у водопроводі низьке (менше 3 бар) або нестабільне. У такому разі фільтр буде працювати ефективно і вода ідеальної якості буде на вашій кухні завжди.
У комплект входять всі необхідні для підключення комплектуючі.
Основні переваги
-
датчики автоматичного виключення і включення помпи
-
экономия воды от 30 до 50%
-
подходит для фильтров других производителей
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Характеристики
| Параметр | Значение |
|
Давление на входе, атм |
2–4,5 |
|
Давление на выходе, атм |
до 7 |
|
Температура входящей воды, °С |
+4…+30 |
|
Вес помпы, кг |
3,5 |
|
Габаритные размеры бака, В х Ш х Г, мм |
110х110х330 |
|
Допустимая температура окружающей среды, °С |
+5…+40 |
|
Внешнее подключение к водопроводу |
1/4" |
|
Напряжение питания, В |
230 |
|
Преобразователь напряжения (адаптор) AC/DC, B |
230/24 |
Комплектація
- Помпа в зборі
- Трубка 1/4", 2 м
- Трійник 1/4" (1 шт.)
- Кліпса (6 шт)
_ _ _
Оформляючи замовлення з доставкою поштовими службами, Ви можете скористатись способом оплати "ПРОМ ОПЛАТА" («Безпечна угода»): оплата зберігається у посередника «Prom» до повного виконання замовлення, інакше гарантовано повертається платнику.
- - -
_ _ _
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.5 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/4" |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплектуючого | Насос |
| Призначення комплектуючого | Фільтр зворотного осмосу |
| Тиск на вході, атм | 2–4,5 |
| Тиск на виході, атм | до 7 |
| Електроживлення, В | 230 |
| Товщина | 100 мм |
- Ціна: 4 488 ₴







