
CPV45105ECO Картридж BB10 Есоsoft зі спіненого поліпропілену 4,5"x10" 5 мкм
198 ₴
143 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9634587
- +380 (96) 123-43-22
Додаткова знижка від 5 шт. Ціна: 145 грн./шт.
- - -

- - -
Ресурс 40 000 літрів
Для виробництва використовується європейський поліпропілен з високою плинністю
Картридж являє собою пористий циліндр із спіненого поліпропілену. Необхідна ступінь механічної міцності досягається без використання сердечника за рахунок спікання волокон в жорстку структуру. Під час очищення частинки матеріалу утримують механічні домішки, а чиста вода подається споживачу.
Картридж механической очистки Ecosoft 4,5"x10" предназначен только для очистки холодной воды. Картридж не предназначен для очистки микробиологически загрязнённой воды без надлежащего обеззараживания исходной либо очищенной воды. Ресурс картриджа зависит от качества исходной воды. Не стоит превышать рекомендуемую скорость фильтрации, это может привести к ухудшению качества очистки воды. Для получения чистой воды сменный картридж необходимо менять не реже, чем 1 раз в 6 месяцев.
Характеристики картриджа из вспененного полипропилена Ecosoft 4,5"х10"
| Параметр | Значение |
|
Тип картриджа |
для механічних фільтрів |
|
Матеріал |
поліпропіленове волокно |
|
Типорозмір |
4,5" × 10" |
|
Рейтинг фільтрації, мкм |
5 |
|
Температура води, °C |
+3...+43 |
|
Висота, мм |
254±1,0 |
|
Зовнішній діаметр, мм |
114±1,0 |
|
Рекомендована швидкість фільтрації, л/хв. |
15 |
Фільтри та картриджі ТМ Ecosoft (Україна, Ірпінь), представлені в нашому інтернет магазині AquaChief закуповуються у виробника гуртовими партіями за спец.цінами дилерського прайсу і є 100% оригінальними
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 254 мм |
| Діаметр | 114 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Рейтинг фільтрації | 5 мкм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х10" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ресурс | до 40 000 літрів |
| Рекомендована швидкість фільтрування, л/хв | 15 |
| Очищає воду від: | пісок, мул, бруд, іржа |
| Температура води, °C | +3...+43 |
| Заміна картриджа | кожні 3-6 місяців |
- Ціна: 143 ₴






