
GAC-CAT Картридж 20ВВ для видалення сірководню 4,5"х20" (арт. CRVS4520ECO)
3 287 ₴
2 793,95 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (96) 123-43-22
Додаткова знижка від 2х шт. Ціна: 2080 грн./шт.
- - -

- - -
Картридж для видалення сірководню Ecosoft 4,5х20 (CRVS4520ECO) призначений для доочищення холодної води. Підійде власниками невеликих котеджів, які використовують артезіанську воду із вмістом сірководню. Встановлюється магістральні фільтри-колби будь-яких виробників з типорозміром 4,5"х20" (Big Blue 20).
Усередині картриджа для видалення сірководню Ecosoft 4,5"х20" знаходиться бітумінозне гранульоване активоване вугілля з каталітичними властивостями Centaur.

Картридж видаляє зі свердловинної води сірководень, затримує органічні речовини, у тому числі нафтопродукти та пестициди, коригує колір та запах води.
Ресурс картриджа (30 000 літрів) залежить від якості вихідної води і може відрізнятися від наведених значень.
Перед використанням картридж необхідно замочити у холодній воді не менше ніж на 8 годин.
Після встановлення нового картриджа злийте щонайменше 10 літрів відфільтрованої води у каналізацію.
Для отримання чистої води рекомендується міняти картридж не рідше 1 разу на 3-6 місяців, незалежно від об'єму відфільтрованої води.
Активоване вугілля Centaur – найефективніший спосіб боротьби із сірководнем у воді
Характеристики картриджа для видалення сірководню Ecosoft 4,5"х20"
| Параметр | Значення |
|
Висота, мм |
508±2,0 |
|
Максимальний зовнішній діаметр, мм |
114±1,0 |
|
Максимальний ресурс, л |
30 000 |
|
Робоча температура води, °С |
+3…+43 |
|
Рекомендована швидкість фільтрування, л/хв |
5 |
|
Термін експлуатації не більше, місяців |
6 |
- - -

Остерігайтесь підробок.
Гарантована наявність
Свіжі дати виробництва
Відправки Новою Поштою, Укрпоштою, Розетка та Meest щодня, крім неділі
![]() |
Інтернет магазині AquaChief уввійшов у ТОП Ecommerce.кращі 2024 року |
---
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 508 мм |
| Діаметр | 114 мм |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х20" |
| Ширина | 114 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ресурс | до 30 000 л. |
| Рекомендована швидкість фільтрування, л/хв | 5 |
| Термін експлуатації не більше, місяців | 6 |
| Температура води, °C | +3…+43 |
| Матеріал корпуса | чистий європейський харчовий пластик |
| Підходить для фільтрів типу Big Blue 20 інших виробників | Да |
| Видаляються | сірководень, органічні домішки, включно з нафтопродуктами та пестицидами |
| Заміна картриджа | 1 раз на 3-6 місяців |
- Ціна: 2 793,95 ₴






