
CPV45205ECO Поліпропіленовий картридж 20BB 5 мікрон 4,5"x20"
420 ₴
285 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (96) 123-43-22
Додаткова знижка від 3 шт. Ціна: 270 грн./шт., від 6 шт. (ящик) Ціна: 265 грн./шт.
- - -

- - -
Забезпечує захист сантехніки та трубопроводів від пошкоджень.
Картридж Ecosoft 4,5"x20" 5 мкм зі спіненого поліпропілену підходить для очищення води від іржі, піску, мулу.
Картридж являє собою пористий циліндр із спіненого поліпропілену. Необхідна ступінь механічної міцності досягається без використання сердечника за рахунок спікання волокон в жорстку структуру. Під час очищення частинки матеріалу утримують механічні домішки, а чиста вода подається споживачу.

Картридж механічної очистки Ecosoft 4,5"x20" призначений лише для очищення холодної води. Картридж не призначений для очищення мікробіологічно забрудненої води без належного знезараження вихідної або очищеної води. Ресурс картриджа залежить від якості вихідної води. Не варто перевищувати рекомендовану швидкість фільтрації, це може призвести до погіршення якості очищення води. Для отримання чистої води змінний картридж необхідно міняти не рідше, ніж 1 раз в 6 місяців
|
Тип картриджа |
для механічних фільтрів |
|
Матеріал |
поліпропіленове волокно |
|
Типорозмір |
4,5" × 20" |
|
Рейтинг фільтрації, мкм |
20 |
|
Температура води, °C |
+3...+43 |
|
Висота, мм |
510±2,0 |
|
Зовнішній діаметр, мм |
114±1,0 |
|
Рекомендована швидкість фільтрації, л/хв. |
30 |
-
Прозора вода, захист побутової техніки, сантехніки, труб і основного фільтра
Очищає воду від механічних домішок — пісок, мул, бруд, іржа -
Стабільні характеристики по утриманню часток
Для виробництва використовується європейський поліпропілен -
Підходить для великої родини
Ресурс 80 000 літрів
- - -
- - -
Фільтри та картриджи ТМ Ecosoft (Україна, Ірпінь), представлені у нашому інтернет магазині закуповуються у виробника напряму за цінами дилерського прайсу і є 100% оригінальними
Оформляючи замовлення з доставкою поштовими службами, Ви можете скористатись способом оплати "ПРОМ ОПЛАТА" («Безпечна угода»): оплата зберігається у посередника «Prom» до повного виконання замовлення, інакше гарантовано повертається платнику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 510 мм |
| Діаметр | 114 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х20" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ресурс до: | 80 000 л. |
| Термін використання: | рекомендується міняти картридж 1 раз на 6 місяців |
- Ціна: 285 ₴




