
Градієнтний поліпропіленовий картридж DGD-PP20/5 10" (арт. CPV2510205ECO *2 ) 2 шт.
136 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 123-43-22
2 шт. Градієнтний картридж зі спіненого поліпропілену Ecosoft 2,5"x10" (CPV2510205ECO)
Грязеємність та ресурс в 3 рази вище у порівнянні за стандартними поліпропіленовими картриджами. Зовнішній шар (пористисть 20 мкм) затримує більші часточки домішок. Це допомагає зменшити навантаження на внутрішній шар, який затримує найменші часточки механічних домішок (розміром до 5 мкм). Така структура дозволяє картриджу ефективно очищати воду при вищій швидкості фільтрування з меншим перепадом тиску. Градієнтний картридж, на відміну від звичайного, не забруднюється повністю. При цьому здатен пропустити в 3 рази більше води.

Картридж DGD-PP205 являє собою пористий циліндр із спіненого поліпропілену. Необхідна ступінь механічної міцності досягається без використання сердечника рахунок спікання волокон в жорстку структуру. Під час очищення частинки матеріалу утримують механічні домішки, а чиста вода подається споживачеві.
Забруднення рівномірно розподіляються по шарах картриджу, а не концентруються лише на поверхні. Завдяки цьому градієнтний картридж затримує в 3 рази більше домішок.
Характеристики градієнтного картриджа Ecosoft 2,5"х10"
| Параметр | Значення |
|
Тип картриджа |
двох градієнтний для механічних фільтрів |
|
Матеріал |
поліпропіленове волокно |
|
Типорозмір |
2,5" × 10" |
|
Рейтинг фільтрування (зовнішній шар / внутрішній шар), мкм |
20 / 5 |
|
Температура води, °C |
+3...+43 |
|
Висота, мм |
250 ± 2,0 |
|
Зовнішній діаметр, мм |
60 ± 2,0 |
|
Рекомендована швидкість фільтрування, л/хв |
8 |
- - -
Фільтри та картриджи ТМ Ecosoft (Україна, Ірпінь), представлені у нашому інтернет магазині закуповуються у виробника напряму за цінами дилерського прайсу і є 100% оригінальними
Свіжі дати виробництва.

** Під вигодою/знижкою мається на увазі зниження звичайної рекомендованої роздрібної ціни. Звичайні рекомендовані роздрібні ціни можна дізнатися на сайті eсosоft.uа
- - -
- - -
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення комплектуючого | Фільтр зворотного осмосу, Магістральний фільтр, Фільтр під мийку |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліпропілен |
- Ціна: 136 ₴


