
Фільтр-глечик Аквафор Смайл (салатовий) з 3 шт. картриджей для очищення води (А5 базовий + В6*2 пом'якшення)
770 ₴/набір
- Готово до відправки
- +380 (96) 123-43-22
Компактний фільтр-глечик зі зручною відкидною кришкою.
В наявності кольори: салатовий (лимонний) та рожевий (цикламен).
В наборі 3 картриджа: А5 (базовий) 1 шт. + В6 "очищення та пом'якшення" (додаткові) 2 шт. Ресурс 1 модуля: до 350 л., але не більше 3 місяців (залежить від якості вхідної води). Фільтр-глечик оснащений дуже зручною відкидною кришкою з системою Flip-top, завдяки якій можна легко наповнити глечик водою, не знімаючи кришки. Просто натисніть кнопку і відкрийте центральну частину кришки, встановивши її у вертикальне положення.

Кольори:

Розміри:
Фільтруючий модуль Аквафор видаляє з води всі шкідливі домішки, такі як органічні сполуки, залізо, свинець, хлор, а також видаляє осад і неприємні запахи.

Aquaphor Smile A5 виготовлений з безпечних матеріалів, дозволений для контакту з водою та харчовими продуктами, не містить бісфенол (BPA).

Ресурс 1 модуля: до 350 л., але не більше 3 місяців (залежить від якості вхідної води).
Комплектація:
Фільтр глечик комплектується трьома картриджами Аквафор
- Фільтр глечика в зборі (корпус, воронка, кришка) — 1 шт.,
- Картриджі Аквафор А5 — 1 шт., В6 — 2 шт.
- - -
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Тип фільтра | глечик |
| Об'єм глечика | 2.9 л |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Модель фільтруючого модуля | А5 + В6*2 |
| Жорсткість вхідної води | жорстка вода |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання для холодной води | Так |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 350 л |
| Зм'якшування води | Так |
| Колір корпусу | Салатовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 264 мм |
| Ширина | 259 мм |
| Глибина | 97 мм |
- Ціна: 770 ₴/набір









