
20BB 1 мкм Картридж зі спіненого поліпропілену Aquafilter FCPS1M20B 4,5"X20"
620 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FCPS1M20B
- +380 (96) 123-43-22
Картридж Aquafilter 20BB FCPS1M20BB 1 мкм забезпечує високоефективне очищення води від забруднень розміром понад 1 мкм. Ресурс до 24 000 л. Картридж Аквафільтр FCPS1M20BB 1 мікрон призначений для фільтрації холодної водопровідної води (до 30 ° С). Під час очищення відбувається ефективне утримання частинок піску, мулу, окалини, іржі та інших типів забруднень. Крім основної функції, картридж забезпечує захист трубопроводів та сантехніки від пошкоджень.
Переваги
Основною перевагою картриджа Aquafilter FCPS1M20BB 1 мкм мкм є висока ефективність фільтрації при низьких витратах. Картридж також має наступні переваги:
- Знакові ресурсні показники (24 000 л якісної води при терміні служби 6 місяців);
- Можливість використання у всіх сумісних фільтрах аналогічного типорозміру;
- Висока допустима швидкість фільтрації (до 10 л/хв).
Примітка:
Ступінь очищення залежить від якості води, що очищається, і може змінюватися в процесі експлуатації.
Не слід перевищувати рекомендовану швидкість фільтрації води 10 л/хв – це може спричинити погіршення якості її очищення.
Не використовуйте змінний картридж довше (або для очищення води), ніж рекомендовано. У будь-якому випадку, картриджі необхідно міняти не рідше ніж 1 раз на 6 місяців.
Підходить для фільтрів аналогічного типорозміру інших виробників.
Характеристики
- Тип фільтра: для механічних фільтрів;
- Тип фільтруючого матеріалу: пористе поліпропіленове волокно;
- Призначення: для механічного очищення;
- Ресурс: 24 000 л;
- Термін служби: 6 міс;
- Бренд: Aquafilter;
- Країна-виробник: Польща.
- - -
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquafilter |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 508 мм |
| Діаметр | 115 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Рейтинг фільтрації | 1 мкм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Типорозмір картриджа | ВВ 20 |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 620 ₴

