-24%

Фільтр глечик Аквафор Ідеал 2.8л. Рубіновий червоний
655 ₴
495 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (73) 123-43-22
- +380 (96) 123-43-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості моделі Аквафор Ідеал:
- Кришка-слайдер: при натисканні кнопки відсуваються панелі для наливу води. Зручно наливати воду однією рукою (кришку легко відсунути натисканням пальця, утримуючи глечик однією рукою)
- Механічний лічильник ресурсу картриджа: спрацьовує при кожному відкриванні кришки. При зміні картриджа стрілку достатньо пересунути на нуль;
- Загальний об'єм: 2,8 л. (Запас чистої води до 1,5 л.);
- Компактний корпус.

Картридж глечика з активованим кокосовим вугіллям і волокном Аквален.
Картридж зберігає мінерали у воді
Ресурс 1 модуля до 200л. (Може замінити 133 пляшки по 1,5 л. або 40 пляшок по 5 л.)
Видаляє: Хлор / Важкі метали / Пестициди / Іржі

- - -
|
Додатковий комплект з 3 шт модулів Аквафор для кувшина Аквафор Ідеал доступно для покупки за посиланням https://aquachief.com.ua/ua/p1455570860-komplekt-kartridzhej-akvafor.html |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Тип фільтра | глечик |
| Ємність для води | Так |
| Об'єм глечика | 2.8 л |
| Об'єм воронки | 1.4 л |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Модель фільтруючого модуля | В15 |
| Жорсткість вхідної води | м'яка вода |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підключення до водопроводу | Ні |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 200 л |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 2 міс |
| Сорбція | Так |
| Іонообмінна фільтрація | Ні |
| Мінералізація | Ні |
| Зм'якшування води | Ні |
| Захист від бактерій | Так |
| Індикатор заміни картриджа | механічний |
| Регенерація картриджа | Ні |
| Прозорий корпус | Так |
| Тип кришки | З отвором для затоки води |
| Перемикання "з очищенням/без очистки" | Ні |
| Нековзна основа | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 252 мм |
| Глибина | 117 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до водопроводу | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴









