-30%

Глечик фільтр для води Аквафор Престиж А5 темно-синій
630 ₴
441 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (73) 123-43-22
- +380 (96) 123-43-22
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості моделі Аквафор Престиж А5:
- Кришка-слайдер: при натисканні кнопки відсуваються панелі для наливу води. Зручно наливати воду однією рукою (кришку легко відсунути натисканням пальця, утримуючи глечик однією рукою);
- Картридж А5 з передфільтром (сітчастий конус зверху, що затримує великі частки). Можливість надалі замінити картридж на пом'якшувальний (для жорсткої води);
- Механічний лічильник ресурсу картриджа: спрацьовує при кожному відкриванні кришки. При зміні картриджа стрілку достатньо пересунути на нуль;
- Загальний об'єм: 2,8 л. (Запас чистої води до 1,5 л.);
- Компактний корпус.
Картридж глечика з активованим кокосовим вугіллям і волокном Аквален. Додатковий захист від іржі, каламутності, піску
Картридж зберігає мінерали у воді
Ресурс 1 модуля до 300-350 л. (Може замінити 233 пляшки по 1,5 л. або 70 пляшок по 5 л.)
Видаляє: Хлор / Важкі метали / Пестициди / Іржі
Кольори глечика:

- - -
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Тип фільтра | глечик |
| Ємність для води | Так |
| Об'єм глечика | 2.8 л |
| Об'єм воронки | 1.4 л |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Модель фільтруючого модуля | А5 |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання для холодной води | Так |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 350 л |
| Індикатор заміни картриджа | механічний |
| Тип кришки | З отвором для затоки води |
| Нековзна основа | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 252 мм |
| Глибина | 117 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 441 ₴








