
Картридж 10BB із спеченого активованого вугілля Aquafilter FCCBL10BB 4,5"х10" дюйма (Польща)
630 ₴
- Немає в наявності
- Код: FCCBL10BB
- +380 (96) 123-43-22
Aquafilter FCCBL10BB - це картридж зі спеціально запеченого активованого вугілля, яке очищає воду на 98-99% від вільного хлору та інших органічних забруднень (поліпшується запах і смак води), а також на 85% від хлоровмісних речовин, фенолу, бензолу.
У спресованого вугілля площа контактної поверхні в кілька разів вище, ніж у насипного, а також у нього немає такої кількості вугільного пилу.
Картриджі серії FCCBL10BB призначаються для очищення холодної питної води, а також води побутового призначення.
Переваги картриджів Aquafilter FCCBL10BB:
- Усувають органічні забруднення;
- Усувають близько 99% хлору і його похідних;
- Усувають фенол і бензол;
- Усувають різні механічні забруднення розмірами понад 10 мікрон: іржу, пісок, шлам, суспензії;
- Покращують смак і запах питної води.
- Типорозмір - 10 Big Blue Ø107x250±2мм
- Ресурс - до 16000л (3-6 місяців)
- Продуктивність - до 10,0л / хв
- Рейтинг фільтрації - 5-10 мікрон
- Діапазон робочих температура - від +2 °С до + 55 °С
- Робочий тиск - до 6 бар
- Падіння тиску - 0,2 бар при потоці 10 л/хв
- Міжнародна класифікація по NSF - CTO
- - -


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquafilter |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х10" |
| Стан | Новий |
- Ціна: 630 ₴





