
Aquafilter FCPP20M20B механічний картридж із поліпропіленового шнура 4,5"х20" 20 мкм
860 ₴
752 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: FCPP20M20B
- +380 (96) 123-43-22
FCPP – це оптимальне поєднання якісної фільтрації води при можливих перепадах тиску. Градієнт щільності картриджа дозволяє затримувати великі частинки забруднень в зовнішньому шарі фільтра, а дрібніші - всередині, що продовжує термін служби картриджа. Картридж з поліпропіленового шнура зупиняє механічні забруднення: пісок, мул, іржу. Виготовлені з чистого поліпропіленового волокна, намотаного на серцевину фільтра. Така конструкція забезпечує збільшення щільності фільтра до його ядра. Дані картриджі призначені для первинної фільтрації суспензій і механічних відкладень (пісок, мул, іржа та ін.), які можуть призвести до пошкодження нагрівальних приладів і побутової техніки. Картридж має гігієнічні схвалення Національного інституту гігієни Польщі. Виготовлені з матеріалів, сертифікованих NSF і FDA
робоча температура від 2°C до 45°C
висока жорсткість і довговічність вставок
термін служби від 3 до 6 місяців (залежно від якості води)
картриджі затримують всі види механічних домішок: пісок, іржу, мул.
Розміри: 20 дюймів*4 1/2 дюйма (50,8 см*11,5 см)
Термін служби: до 18 000 літрів або 3-6 міс
Точність фільтрації: до 20 мікрон
Перепад тиску: 0,3 - 0,5 бар
| Основні | |
|---|---|
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Виробник | Aquafilter |
| Рейтинг фільтрації | 20 мкм |
| Висота | 508 мм |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Ширина | 115 мм |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х20" |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 115 мм |
- Ціна: 752 ₴






