
Фільтр-глечик з 3 шт. картриджей для очищення води, Аквафор Аметист (чорний)
1 010 ₴/набір
775,56 ₴/набір
- Готово до відправки
- +380 (96) 123-43-22
Компактний фільтр-глечик зі зручною кришкою-слайдер.
В наявності кольори: чорний та білий
В наборі 3 картриджа: 1 шт. (базовий) + 2 шт. (додаткові) Ресурс 1 модуля: до 200 л. (залежить від якості вхідної води). Фільтр-глечик оснащений зручною кришкою-слайдер, завдяки якій можна легко наповнити глечик водою, не знімаючи кришки.

Розміри:

Фільтруючий модуль Аквафор видаляє з води всі шкідливі домішки, такі як органічні сполуки, залізо, свинець, хлор, а також видаляє осад і неприємні запахи.

Aquaphor Amethyst виготовлений з безпечних матеріалів, дозволений для контакту з водою та харчовими продуктами, не містить бісфенол (BPA).

Лічильник/ Індикатор ресурсу модулів механічний
- - -
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Тип фільтра | глечик |
| Об'єм глечика | 2.8 л |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Індикатор заміни картриджа | механічний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 252 мм |
| Глибина | 117 мм |
- Ціна: 775,56 ₴/набір








