
FCPS5 Пропілен Aquafilter Картридж механічної очистки 5 мкм 1шт
69 ₴
54 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: FCPS5
- +380 (96) 123-43-22
Поліпропілен Aquafilter FCPS - універсальний стандартний картридж Slim Line 10" для очищення води від механічних домішок. Картридж виконаний з спіненого поліпропілену щільністю 1/5/10 або 20 мікрометр (мкм). Застосовується в попередніх ступенях очищення в проточних питних фільтрах і системах корпусами стандартного типорозміру SL10”.
Картридж Aquafilter FCPS містить високоякісний спінений поліпропілен, який забезпечує ретельну фільтрацію води від нерозчинних домішок (піску, іржі, мулу, окалини та інших зважених частинок).
Технічні характеристики:
Швидкість фільтрації, л/хв – 20,0;
Ресурс, л – до 12000 (залежить від якості вхідної води)
Максимальна робоча температура, 2 – 45 °С;
Висота, см – 25,0;
Діаметр, см – 6,3.
Характеристики Картридж механічного очищення Aquafilter FCPS
Тип фільтру для води:
- для систем зворотного осмосу,
- для проточних фільтрів,
- для фільтрів механічного очищення
Тип картриджа: Пропіленовий
Типорозмір картриджа: 2,5" х 10" (10" дюймів)
Країна виробник: Польща
Призначення: Для холодної води
Термін служби: до 3-6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquafilter |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр, Фільтр зворотного осмосу, Фільтр під мийку |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Рейтинг фільтрації | 5 мкм |
- Ціна: 54 ₴




