
Змінний картридж Аквафор В510-02 - сині кришки (глибоке сорбційне очищення води) Естонія
810 ₴
648 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: В510-02
- +380 (96) 123-43-22
Змінний модуль Аквафор В510-02 (сині фланці)
Від 2 шт. – ціна 620 грн./шт

Картридж АКВАФОР В510-02 застосовується як 2-а або 3-а стадія очищення води в 10-дюймових натрубних та подраковинних фільтрах (наприклад, Аквафор Тріо Норма).
Основне завдання картриджа Аквафор В510-02 – очищення води від важких металів, нафтопродуктів, хлору та інших хімічних забруднювачів.
АквафорВ510-02 виготовлений з високоякісного карбонового блоку на основі GAC та волокна Аквалена. Затримує домішки розміром до 5 мікрон. Також фільтр містить безпечне срібло в активній іонній формі.
Характеристики:
ресурс до: 4000 - 7000 літрів води
ступінь фільтрації: 5 мікрон
розмір: 10 дюймів
підходить для фільтрів: Тріо, натрубні фільтри, фільтри під раковиною.
Сертифікати/схвалення: PZH, TUV NORD CERT
видаляє забруднюючі речовини: активний хлор, пестициди, хлорорганічні сполуки, важкі метали, ртуть, фенол, бензол, нафтопродукти.
Свіжі дати виробництва
Оригінальна продукція ТМ Аквафор (Естонія)
Від 2 шт. – ціна 620 грн./шт
✅ Відправимо Сьогодні! Якщо замовлення оформлене до 14:00 години (в суботу до 13:00), то посилка буде відправлена "День у День" (крім неділі)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Призначення комплектуючого | Фільтр зворотного осмосу, Магістральний фільтр, Фільтр під мийку |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 67 мм |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Стан | Новий |
| Рейтинг фільтрації | 5 мкм |
- Ціна: 648 ₴








