
Картридж для видалення заліза Ecosoft 4,5"х20" (CRVF4520ECO Ecosoft Ferromix BB20) 2 шт.
3 136 ₴
- Готово к отправке
- Код: 235747
- +380 (96) 123-43-22
Картридж для видалення заліза Ecosoft 4,5"х20" (CRVF4520ECO) снижает содержание железа в скважинной или водопроводной воде.
Уменьшает концентрацию нефтепродуктов, пестицидов, корректирует цвет и запах воды.
Подходит к фильтрам любых производителей с типоразмером 4,5"х20" (Big Blue 20).

Подходит для воды с содержанием железа до 1 мг/л.
Ресурс – до 10 000 литров (зависит от качества исходной воды)

Перед использованием картридж необходимо замочить в холодной воде не менее 8 часов.
После установки нового картриджа слейте не менее 10 литров отфильтрованной воды в канализацию.
Для получения чистой воды рекомендуется менять картридж 1 раз в 3 месяца вне зависимости от объема отфильтрованной воды.
- - -
Свежие даты производства.
Фільтри та картриджі ТМ Ecosoft (Україна, Ірпінь), представлені в нашому інтернет магазині AquaChief закуповуються у виробника гуртовими партіями за спец.цінами дилерського прайсу і є 100% оригінальними
- - -
Ціна товару вказана з урахуванням знижки**
** Під вигодою/знижкою мається на увазі зниження звичайної рекомендованої роздрібної ціни. Звичайні рекомендовані роздрібні ціни можна дізнатися на сайті eсosоft.uа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECOSOFT |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 508 мм |
| Диаметр | 114 мм |
| Назначение комплектующего | Магистральный фильтр |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектующего | Сменный фильтрующий элемент |
| Типоразмер картриджа | 4,5"х20" |
| Пользовательские характеристики | |
| Рекомендована швидкість фільтрування, л/хв | 5 |
| Термін експлуатації не більше, місяців | 6 |
| Температура води, °C | від +3 до +43 |
| Ресурс до: | 10 000 літрів |
| Термін придатності з дати виготовлення: | 3 роки |
| Замена картриджа | 1 раз на 3-6 місяців |
| Материал корпуса | чистий європейський харчовий пластик |
- Цена: 3 136 ₴








