
Фільтр-глечик 4.0 літра Аквафор Атлант А5 вишневий червоний
640 ₴
480 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (96) 123-43-22
Глечик Аквафор Атлант — зручний, елегантний і вже найпопулярніший з лінійки Аквафор. Всі частини фільтра виготовлені з високоякісного харчового пластику німецького виробництва, кришка з ударостійкого ABS-пластика. Комплектується універсальним фільтруючим модулем Аквафор А5 ресурсом 350 л. Також Атлант має кришку "Фліп-флоп" для швидкого набору води і механічний індикатор ресурсу.
Переваги модуля А5:
- інноваційний мікронний передфільтр затримує мікрочастинки іржі;
- особлива решітка типу "бджолині соти" створює ефект флотації за рахунок змішування зустрічних потоків води і повітря, що дозволяє осаджувати розчинене залізо і запобігати утворенню повітряних пробок;
- сітчастий постфільтр виключає висипання надлишкового вугілля на перших літрах експлуатації модуля.
Робочим об'єм: 4 л
Об'єм воронки: 1,7 л
Ресурс: 350 л
Варіанти кольору: синій, зелений, червоний, білий
Видаляються забруднення:
Активний хлор
Нафтопродукти
Фенол
Пестициди
Важкі метали
- - -
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Тип фільтра | глечик |
| Ємність для води | Так |
| Об'єм глечика | 4 л |
| Об'єм воронки | 1.9 л |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Модель фільтруючого модуля | А5 |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підключення до водопроводу | Ні |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 350 л |
| Сорбція | Так |
| Мінералізація | Ні |
| Індикатор заміни картриджа | механічний |
| Регенерація картриджа | Ні |
| Тип кришки | З отвором для затоки води |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 258 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 132 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до водопроводу | Ні |
- Ціна: 480 ₴








