
Компактний фільтр-глечик зі зручною кришкою-слайдер.
В наявності кольори: чорний та білий
В наборі 3 картриджа: 1 шт. (базовий) + 2 шт. (додаткові) Ресурс 1 модуля: до 200 л. (залежить від якості вхідної води). Фільтр-глечик оснащений зручною кришкою-слайдер, завдяки якій можна легко наповнити глечик водою, не знімаючи кришки.

Розміри:

Фільтруючий модуль Аквафор видаляє з води всі шкідливі домішки, такі як органічні сполуки, залізо, свинець, хлор, а також видаляє осад і неприємні запахи.

Aquaphor Amethyst виготовлений з безпечних матеріалів, дозволений для контакту з водою та харчовими продуктами, не містить бісфенол (BPA).

Лічильник/ Індикатор ресурсу модулів механічний
- - -
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Аквафор |
| Тип фильтра | кувшин |
| Объем кувшина | 2.8 л |
| Тип фильтрующего модуля | Аквафор |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Фильтрующий модуль в комплекте | Да |
| Индикатор замены картриджа | механический |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 250 мм |
| Ширина | 252 мм |
| Глубина | 117 мм |
- Цена: 1 010 ₴/набор








