
Фильтр-кувшин с 3 шт. картриджей для очистки воды, Аквафор Смайл (салатовый)
730 ₴/набор
- Готово к отправке
- +380 (96) 123-43-22
Компактний фільтр-глечик зі зручною відкидною кришкою.
В наявності кольори: салатовий (лимонний) та рожевий (цикламен).
В наборі 3 картриджа: А5 (базовий) 1 шт. + В8 (додаткові) 2 шт. Ресурс 1 модуля: до 350 л., але не більше 3 місяців (залежить від якості вхідної води). Фільтр-глечик оснащений дуже зручною відкидною кришкою з системою Flip-top, завдяки якій можна легко наповнити глечик водою, не знімаючи кришки. Просто натисніть кнопку і відкрийте центральну частину кришки, встановивши її у вертикальне положення.

Кольори:

Розміри:
Фільтруючий модуль Аквафор видаляє з води всі шкідливі домішки, такі як органічні сполуки, залізо, свинець, хлор, а також видаляє осад і неприємні запахи.

Aquaphor Smile A5 виготовлений з безпечних матеріалів, дозволений для контакту з водою та харчовими продуктами, не містить бісфенол (BPA).

Ресурс 1 модуля: до 350 л., але не більше 3 місяців (залежить від якості вхідної води).
- - -
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Аквафор |
| Тип фильтра | кувшин |
| Объем кувшина | 2.9 л |
| Тип фильтрующего модуля | Аквафор |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Фильтрующий модуль в комплекте | Да |
| Цвет корпуса | Салатовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 264 мм |
| Ширина | 259 мм |
| Глубина | 97 мм |
- Цена: 730 ₴/набор









